LISTA FIRM UCZESTNICZĄCYCH W KONFERENCJI

4fun Media
A+E Networks
AKPA Polska Press
Alexander Medien Gruppe
AMC Networks International UK
Ampere Analysis
ANGA
ASTA-NET
Atman
AXN
BBC Worldwide Polska
Broadband TV News
C.K.W.
Cable Europe
Cable Networks Union of Georgia
Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW
Cyfrowy Polsat
Deutsche Welle
Digital Screens Limited Liability Company
Discovery Polska
Dream World
EAKT
Electronic Control Systems
Eleven Sports Network
Elite Union
Elsat
EmiTel
Eurosport
Eutelsat
Federacja Konsumentów
Forbes
Fox Networks Group
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego
Fundacja PROTELKO
GINX TV
Grupa Onet
Hungarian Cable Communications Association
Inea
Infostrategia
INSANT
Instytut Prawa Konkurencji
ITI Neovision
JBD
Jupiter-Integration
Kancelaria Prawna Domański Zakrzewski Palinka
Kancelaria Prawna Media
KIGEiT
KIKE
Kino Polska

Klonex-VCS
Krajowa Izba Gospodarcza
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Linx Data Center
Lithuanian Cable Television Association
Love To Talk
Media & Marketing Polska
Media Impact Polska
Mediakom
Mediasat
Ministerstwo Cyfryzacji
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Ministerstwo Rozwoju
Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu
MMI Proconnect
MP&Silva
Multimedia Polska
MX1
NASK
NBCUniversal
nc+
Netia
Nielsen Audience Measurement
Nielsen Sports
NPLAY
Orange Polska
Ostrowski
Oxera Consulting
P.W. Elektronix
Patronage Association of TV Broadcasters of the Republic of Moldova
Politechnika Warszawska
Polsat
Polsat Media Biuro Reklamy
Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej
Polski Instytut Sztuki Filmowej
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu
Program
Promax
Przegląd Sportowy
PwC
Rada Mediów Narodowych
Rpkom
Rzecznik Praw Obywatelskich
Sat Film
Satinfo24.pl
Satlan
Sat-Mont-Service

SCTE
Sejm RP
SGT
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa SŁOWIANIN
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu
StatMedi
Stopklatka
Stowarzyszenie Sygnał
Telecommunications Industry Union
Telefonia Dialog
Telekabel
Telepro
Telewizja Kablowa Koszalin
Telewizja Kablowa TVM
Telewizja Polsat
Telewizja Puls
Telewizja Toya
The Walt Disney Company
TK Chopin
TK Krasnystaw
TK Świdnik
Tok FM
Tomków
Toya
Traco-Sat
Trinity Broadcasting Networks Polska
Turner Broadcasting System Poland
TV Lider
TVN
TVN Media
TVP
UOKiK
UPC Polska
Urząd Komunikacji Elektronicznej
Vector
Vector Solutions
Vectra
Vectra Investments
Viacom
Viasat World
Vivid Entertainment
WAT
Weco-Travel
White Paper Agency
Wirtualna Polska
wirtualnemedia.pl
Zoom TV
ZPR

Kontakt

Akredytacje


akredytacje@pike.org.pl

tel. +48 22 696 65 31

Sponsoring

Krzysztof Węglarz
kweglarz@dream-world.pl

tel. (+48) 504 278 770

Grzegorz Jaworski
g.jaworski@panmedia.com.pl
tel. (+48) 501 089 984

Organizatorzy

Polska Izba Komunikacji Elektronicznejul. Przemysłowa 30, 00-450 Warszawa,  tel.22 696 65 31 akredytacje@pike.org.pl