08:15 - 09:45

Śniadanie Kobiet Mediów

„Kobiety w biznesie – huśtawka nastrojów czy empatia i współpraca?  O doświadczeniach liderek branży mediowej”  zaprasza A+E Networks i telewizja Lifetime   

Spotkanie w ramach drugiej edycji Śniadania Kobiet Mediów dotyczyć będzie tego, jak w branży mediowej postrzegamy kobiecy styl pracy. Chcemy poznać zarówno doświadczenia liderek, jak i zdanie ekspertów.

Czy kobiety wspierają inne kobiety w miejscu pracy? Czy kobieca solidarność kończy się, kiedy kobieta staje się szefem? Czy to prawda, że kobiety wolą szefów mężczyzn? Jeżeli tak, to dlaczego? Czy kobieca wrażliwość jest przeszkodą w karierze, czy może być atutem? Czy emocjonalna kobieta jest nieprofesjonalna, a ta nie okazująca emocji w pracy wydaje się niekobieca? Czy kobiety krytykują inne kobiety bardziej niż mężczyzn? A może kibicują im niesprawiedliwie bardziej? Za co zdarza nam się krytykować kobiety i jakie męskie zachowania bądź cechy zasługują w naszym mniemaniu na dezaprobatę?

Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas Śniadania Kobiet Mediów. Wszystkie Panie, którym temat pozycji kobiet w środowisku pracy jest drogi, zapraszamy do zgłaszania zagadnień, wysłuchania panelu i włączenia się do dyskusji.
W telewizji Lifetime głęboko wierzymy, że lepiej działać razem.

Miejsce Spotkania – Sala Balowa 

Szczegóły

  • 10 października 2017
  • 08:15 - 09:45