Companies participating in the previous editions of the Conference:

A+E
ADWOKAT PAWEŁ CZAJKOWSKI KANCELARIA ADWOKACKA
AKPA POLSKA PRESS
AMC NETWORKS ZONE POLAND
AMPERE ANALYSIS
APKT
ARRIS POLSKA
ASSOCIATION OF GERMAN CABLE OPERATORS ANGA
AXELSPRINGER
AXN
AXN POLAND
AZERBAIJAN CABLE OPERATORS ASSOCIATION
B.P.TVP
BBC STUDIOS
BELARUS TELECOMMUNICATIONS UNION
BETATV
BIURO RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH
CABLE EUROPE
CABLE NETWORKS UNION OF GEORGIA
CANAL+
CLASSICA GMBH
COFITES
CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP.
DIOMAR
EDUBROKER
ELEVEN SPORT
ELEVEN SPORTS NETWORK
ELITE UNION
ELT
EMITEL
EPG SERVICE LTD
ERICSSON
ESPORTMANIA
EURONEWS
EUTELT
FANTASY EXPO
FCA
FORBES POLSKA
FOX NETWORKS GROUP POLAND
FRANCE TELEVISIONS
FUNDACJA PIKSEL
FUNDACJA SŁAWOMIRA CZEPIELEWSKIEGO
GEMIUS
HUAWEI
HUAWEI POLSKA
HUNGARIAN CABLE COMMUNICATIONS ASSOCIATION
IAA POLSKA
IDEA VENTURES, DOMINIK TZIMAS
INCOAX NETWORKS
INCOAX NETWORKS AB
INEA
INFOSTRATEGIA
INSYS VIDEO TECHNOLOGIES SP.K.
ISKRAEL
ITI NEOIVISION
JAZZTV
KANCELARIA PRAWNA DZP
KANCELARIA PRAWNA MEDIA
KANCELARIA PRAWNA PIECUCH
KANCELARIA WP LAW
KIGEIT
KIKE
KINO POLSKA
KLONEX
KOMISJA KULTURY I ŚRODKÓW PRZEKAZU
KORBANK

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KRAJOWA RADA RADIOFONII I TELEWIZJI
KRAWARKON
KRRIT
LIBERTY GLOBAL
LITEWSKIE STOWARZYSZENIE TELEWIZJI KABLOWEJ
LITHUANIAN CABLE TELEVISION ASSOCIATION
LUXUS ŻERAŃ
MAŁGORZATA WOODY MEDIA MANAGEMENT EUROPE
MEDIA GROUP UKRAINE LLC
MEDIA PRODUCTION
MEDIAKOM
MEGA MAX MEDIA, S.R.O.
MICHAŁ WYRZYKOWSKI NETVIDEO
MINDSHARE POLSKA
MINISTERSTWO CYFRYZACJI
MINISTERSTWO INWESTYCJI I ROZWOJU
MŁODZIEŻOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
MMI PROCONNECT
MULTIMEDIA POLSKA
MULTIMEDIA POLSKA PR
NASK
NBCUNIVERL
NC+
NCBR
NETIA
NETWIZOR
NIELSEN
“OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW
PRZEDSIĘBIORCY.PL”
OMFA LLC
OMIG
ORANGE
ORANGE POLSKA
ORANGE SZKOLENIA
ORGANIZATOR
OSTROWSKI SP. ZOO
P4
PASJATV SP. ZO.O.
PATRONAGE ASSOCIATION OF TV BROADCASTERS OF THE REPUBLIC OF MOLDOVA
PETRUS
PIKE
PLATFORMA CANAL+
POLSAT FRENZY
POLSKA IZBA INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI
POLSKIE BADANIA INTERNETU
POS GROUP
POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA “WINOGRADY” W POZNANIU
PPHIRE MEDIA INT’L
PROGRAM
PROMAX
PWC
RADA MEDIÓW NARODOWYCH
RAI COM
RASP
RED MEDIA GROUP
RETN CAPITAL
RETN POLAND
ROSJA
RTI SPA – MEDIASET GROUP
RZECZNIK MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW
SAT FILM I WSPÓLNICY SP. K.

SCTE AND ISBE TO EUROPE
SERENA ELECTRONICS BV
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W GRUDZIĄDZU
STOPKLATKA
STOWARZYSZENIE SYGNAŁ
STUDIO ARTEMI
SZKOŁA FILMOWA W ŁODZI
T MONT SERVICE JACEK MRUK KRZYSZTOF MRUK SPÓŁKA JAWNA
TEATR V6
TELEKABEL
TELESTE
TELEWIZJA KABLOWA KRASNYSTAW
TELEWIZJA KABLOWA TVM
TELEWIZJA POLT
TELEWIZJA PULS
TELEWIZJA TOYA
TELEWIZJI POLSAT
TELWIZJA PULS
TERAZ POLSKA
THE WALT DISNEY COMPANY (POLSKA)
TK CHOPIN
TK KRASNYSTAW
TK ŚWIDNIK
TLAN
T-MOBILE
T-MOBILE POLSKA
TOMKÓW
TOYA
TURNER BROADCASTING SYSTEM POLAND
TURNER BROADCASTING SYSTEM POLAND SP.Z O.O.
TV CHOPIN
TV REGIO
TV ŚWIDNIK
TVN
TVN DISCOVERY POLSKA
TVN I DISCOVERY
TVP
TVP SPORT
TV-T MAGAZYN
TVT MAGAZYN
TWM
UFANET
UKE
UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
UOKIK
UPC POLSKA
URZĄD KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
VECTOR
VECTOR SOLUTIONS
VECTOR X LABS
VECTRA
VIACOM INTERNATIONAL MEDIA NETWORKS
VIAT WORLD
VIMN CEEI AND RUSSIA
VIMN CENTRAL EASTERN EUROPE AND ISRAEL (CEEI)
WECO-TRAVEL SERVICES
WINNICKI.TV
WIRTUALNE MEDIA
WP
WP TELEWIZJA
WPOLSCE.PL
WTK
XBEST
ZWIĄZEK TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE. IZBA GOSPODARCZA

Contact

accreditations


akredytacje@pike.org.pl

tel. +48 22 696 65 31

sponsorship

Krzysztof Węglarz
kweglarz@dream-world.pl

tel. (+48) 504 278 770

Grzegorz Jaworski
g.jaworski@panmedia.com.pl
tel. (+48) 501 089 984

ORGANIZERS

Polish Chamber of Electronic Communication, ul. Przemysłowa 30, 00-450 Warsaw, tel. 22 696 65 31, akredytacje@pike.org.pl