Paweł Hordyński

Paweł Hordyński

Position: NEXERA

Członek Zarządu ds. Finansowych

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalista w zakresie finansów przedsiębiorstw, pozyskiwania finansowania zarówno komercyjnego jak i unijnego, podatków i księgowości oraz szeroko rozumianego kontrolingu w tym budżetowania, modelowania czy analiz. Związany z NEXERĄ od początku powstania firmy – jest twórcą modelu finansowania organizacji oraz budowy struktury finansów. Obecnie nadzoruje całość operacji finansowych oraz odpowiada za budżet firmy.

Wcześniej pracował jako dyrektor finansowy i członek zarządu ds. finansowych w podmiotach o wielomilionowych czy miliardowych przychodach, zarówno w firmach z udziałem Skarbu Państwa, przedsiębiorstwach prywatnych, jak i spółkach notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Posiada również tytuł Executive MBA, który zdobył na University of Illinois.

Choć duża część jego pracy opiera się na twardych danych i liczbach, to w zarządzaniu firmą nie zapomina o tym, jak ważną rolę w organizacji odgrywają ludzie. Przyznaje, że praca w zgranym, wspierającym się zespole, który chętnie dzieli się wiedzą, może być kluczem do sukcesu organizacji. Z dumą potwierdza, że właśnie to najbardziej motywuje go do pracy w NEXERZE.

Prywatnie, jako szczęśliwy tata i właściciel czworonożnego przyjaciela, z radością poświęca się życiu rodzinnemu. Wolne chwile spędza na licznych kursach, gromadząc szerokie uprawnienia sportowe i hobbystyczne. Może pochwalić się m.in. patentem żeglarskim, certyfikatami nurkowymi, uprawnieniami strzeleckimi, czy patentami motorowodnymi.