Do Konferencji pozostało

calendarz_new

zarezerwuj czas

Jerzy Straszewski

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej

O Konferencji

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji PIKE 2020 „Nowy Świat – Nowe Wyzwania”, która odbędzie się w dniach 30 września – 2 października 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Celem tegorocznego spotkania, które powstało w wyniku połączenia Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej oraz Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE jest debata nad najważniejszymi zagadnieniami sektora mediów i telekomunikacji oraz wyzwaniami, jakie postawiła przed nami pandemia COVID-19. W czasie wystąpień oraz paneli dyskusyjnych, prowadzonych przez liderów branży, a także licznych warsztatów i prezentacji postaramy się nakreślić wizję czekającej nas nowej rzeczywistości. Konferencji będzie towarzyszyć IX Forum Telewizji Lokalnych oraz Wielka Gala PIKE, w czasie, której ogłoszone zostaną wyniki Konkursu Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”.

Reprezentantów członków PIKE zapraszamy do wzięcia udziału w wyborczym Walnym Zgromadzeniu PIKE 2020, które odbędzie się w dniu 30 września br.   

Pragniemy również zapewnić, że zmiana terminu oraz dobór miejsca zostały podyktowane troską o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Organizatorzy wraz z hotelem DoubleTree by  Hilton dopełnią wszelkich starań, aby Konferencja odbyła się zgodnie z oficjalnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Nasz zespół na bieżąco śledzi najnowsze informacje dotyczące aktualnych wytycznych. Informujemy,  że w przypadku gdyby obowiązujące w chwili obecnej obostrzenia nie zostały zniesione, Konferencja PIKE 2020 odbędzie się online.

Program Konferencji

To Nas Dotyczy

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej „Piksel” ogłasza XVII Edycję Konkursu Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy” pod patronatem Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Uczestnikiem Konkursu może zostać nadawca programu telewizyjnego lokalnego lub regionalnego posiadający aktualną koncesję na nadawanie programu telewizyjnego, który nadaje swój program w sieci operatora telewizji kablowej lub dostarczającego inne usługi multimedialne i będącego jednocześnie członkiem PIKE i który złoży zgłoszenie…. więcej>>

TYTANOWE OKO

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej zaprasza do wzięcia udziału w XIV edycji FESTIWALU KANAŁÓW TEMATYCZNYCH o nagrodę TYTANOWEGO OKA.

Uczestnikiem Festiwalu może zostać nadawca telewizyjny, którego program, najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dopuszczenie do udziału w Festiwalu, może być reemitowany przez operatorów kablowych na terytorium Polski, lub jest nadawany w sieciach operatorów kablowych, w sposób zgodny z przepisami prawa polskiego. Warunkiem udziału w Festiwalu jest nadesłanie zgłoszenia (dołączonego do niniejszego maila) wraz ze wskazanymi w Regulaminie materiałami …… więcej

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

Kontakt

akredytacje


akredytacje@pike.org.pl

tel. +48 22 696 65 31

sponsoring

Krzysztof Węglarz
kweglarz@dream-world.pl

tel. (+48) 504 278 770

Grzegorz Jaworski
g.jaworski@panmedia.com.pl
tel. (+48) 501 089 984

organizatorzy

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, ul. Przemysłowa 30, 00-450 Warsaw, tel. 22 696 65 31, akredytacje@pike.org.pl